خانه » داعش » اخبار داعش » تبدیل جشن ملی فرانسه به عزا با حمله هولناک تروریستی +تصاویر

تبدیل جشن ملی فرانسه به عزا با حمله هولناک تروریستی +تصاویر

تبدیل جشن ملی فرانسه به عزا با حمله هولناک تروریستی

تبدیل جشن ملی فرانسه به عزا با حمله هولناک تروریستی

اخبار داعش :بعد از حملات تروریستی داعش در پاریس این بار جنایت هولناکی در شهر نیس رخ داد که در ادامه میتوانید مشاهده کنید. فرانسه که چند روز پیش میزبان جشن تروریست ها و منافقین بود بار دیگر تروریست ها ظلم بزرگی در حق مردم این کشور کردند.

به گزارش میهن گرام :با حمله تروریستی یک کامیون به مردم در شهر ساحلی نیس فرانسه که در جشن ملی این کشور شرکت کرده بودند، دهها نفر کشته و تعداد زیادی زخمی شدند.

این حادثه دست‌کم ۸۰ کشته و ۱۳۰ زخمی بر جا گذاشت.

مردم نیس در جشن ملی فرانسه در حال مشاهده آتش بازی بودند که کامیون آنها را در فاصله دو کیلومتری زیر گرفت و شاهدان عینی گفتند که راننده کامیون برای زیرگرفتن و کشتن بیشتر افراد به حالت زیگزاگ حرکت کرده و به سوی حاضران شلیک می کرد. گفته می شود کامیون پر از اسلحه و نارنجک بوده است.

تلویزیون فرانسه گزارش داد که راننده کامیون به ضرب گلوله پلیس کشته شد.

گزارش ها حاکی است: مقامات امنيتى فرانسه با حضور مانوئل والس، نخست وزير ‎این کشور در خصوص حادثه شهر نیس ‏جلسه اضطرارى تشکیل دادند.

فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه در اولین واکنش به حمله کامیون به مردم در جشن ملی فرانسه، آن را “حمله جنایتکارانه” خواند.

روزنامه «نیس متن» فرانسه نوشت که راننده کامیونی که عامل حملات در شهر نیس این کشور بوده است، یک شهروند ۳۱ ساله تونسی بوده است.

پیر هنری برانده، سخنگوی وزارت کشور فرانسه اعلام کرد که این حمله زمانی صورت گرفت که عده‌ای در حال آتش‌بازی مشغول جشن گرفتن روز ملی فرانسه موسوم به «باستی» در این کشور بودند.

وی پیش از آنکه توسط پلیس کشته شود، حدود یک مایل رانندگی کرده بود.

سخنگوی وزارت کشور فرانسه افزود: تحقیقات در حال انجام است که مشخص شود، آیا این عامل به تنهایی طراح حملات بوده یا همدستان وی گریخته‌اند.

باراک اوباما رئیس‌ جمهور آمریکا در بیانیه‌ای حمله در شهر نیس را محکوم کرد و گفت این حمله به نظر یک حمله دلهره‌آور تروریستی است. اوباما همچنین گفت به تیم امنیتی خود دستور داده است به فرانسه در تحقیقات درباره این حمله کمک کنند.

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده نگرفته است.

حمله تروریستی

جنایت هولناک هنگام جشن ملی فرانسه

حمله تروریستی در فرانسه

جنایت هولناک هنگام جشن ملی فرانسه

حمله تروریستی

جنایت هولناک هنگام جشن ملی فرانسه

جشن ملی فرانسه

جنایت هولناک هنگام جشن ملی فرانسه

جشن فرانسه

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*