خانه » داعش » اخبار داعش » فداکاری یک عراقی در حمله داعش به امامزاده سید محمد (ع)

فداکاری یک عراقی در حمله داعش به امامزاده سید محمد (ع)

فداکاری یک عراقی در حمله داعش به امامزاده سید محمد (ع)

فداکاری یک عراقی در حمله داعش به امامزاده سید محمد (ع)

اخبار داعش :شکست های پی در پی داعش باعث شده است این گروه تروریستی تکفیری روی به حملات تروریستی و انتحاری بیاورد و باعث کشته و زخمی شدن تعداد زیادی غیر نظامی شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ایندیا تایمز، در حمله انتحاری اخیر گروه تروریستی داعش به امامزاده سید محمد (ع) عراق، یک شهروند عراقی به نام «نجیه شاکر البداوی» با از انخودگذشتگی مثال‌زدنی، جان ده‌ها نفر را در این حادثه نجات داد.

این مسلمان عراقی جمعه گذشته با مشاهده یک تروریست داعشی که با جلیقه انتحاری قصد ورود به مرقد امامزاده سید محمد (ع) را در شهر بلد داشت، به سرعت او را در آغوش گرفت تا مانع رفتن او به داخل حرم شود. این عمل فداکارانه او باعث شد که تعداد کشته‌های این انفجار از ۳۷ نفر فراتر نرود.

این در حالیست که طبق گزارش منابع عراقی، با توجه به ازدحام جمعیت در داخل حرم این امامزاده، ورود این تروریست انتحاری به داخل حرم بدون تردید تلفات این حادثه تروریستی را به صدها نفر افزایش می‌داد.

امامزاده سید محمد (ع) یکی از مهمترین اماکن مذهبی شیعیان عراق به شمار می‌رود و به همین دلیل، مورد هدف تروریست‌های داعش قرار گرفت.

«جان کوبیس» – فرستاده سازمان ملل در عراق – هدف از حمله اخیر داعش به این امامزاده و سایر اماکن مقدس شیعیان را دامن زدن به منازعات فرقه‌ای در عراق می‌داند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*