خانه » داعش » اخبار داعش » هشدار حمله تروریستی و تخلیه چند ایستگاه قطار شهری مسکو

هشدار حمله تروریستی و تخلیه چند ایستگاه قطار شهری مسکو

هشدار حمله تروریستی و تخلیه چند ایستگاه قطار شهری مسکو

هشدار حمله تروریستی و تخلیه چند ایستگاه قطار شهری مسکو

اخبار داعش :همانطور که میدانید روسیه بارها توسط گروه های تروریستی از جمله داعش تهدید به حملات تروریستی شده است. اکنون خبرهایی از هشدار حمله تروریستی و تخلیه چند ایستگاه قطار شهری در مسکو منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :در پی احتمال وقوع حمله تروریستی – انتحاری در شهر “موسکو”، پلیس و نیروهای امنیتی این شهر، هزاران نفر از شهروندان روسی را از پنج ایستگاه قطار شهری خارج ساختند.

شب گذشته (سه شنبه شب) پلیس و نیروهای امنیتی روسیه هشدارهایی مبنی بر احتمال حمله تروریستی در شهر موسکو و در محل ایستگاههای قطار شهری دریافت کردند.

بلافاصله پس از دریافت این هشدار، نیروهای امنیتی روسیه با حضور در محل پنج ایستگاه مترو، بیش از ۱۰۰۰ نفر از شهروندان روسی را از آنجا تخلیه کردند.

تاکنون هیچ مواد منفجره ای در هیچ یک از ایستگاه های تخلیه شده یافت نشده است و نیروهای امنیتی و پلیس همچنان به کار خود ادامه می دهد و در برخی مناطق از شهر موسکو حالت فوق العاده اعلام شده است.

گفتنی است پس از حملات تروریستی اخیر در “اورلاندو” آمریکا و نیز حمله به یک افسر بلند پایه پلیس در “فرانسه”، که داعش مسئولیت هر دو حمله را به عهده گرفت، حساسیت های بیشتری نسبت به اقدامات احتمالی تروریستی به وجود آمده است.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*