خانه » داعش » اخبار داعش » ماه عسل دروغین برای پیوستن به داعش

ماه عسل دروغین برای پیوستن به داعش

ماه عسل دروغین برای پیوستن به داعش

ماه عسل دروغین برای پیوستن به داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی داعش با تبلیغات خصوصا در فضای مجازی توانسته تعداد زیادی را به عضویت خود در بیاورد که خیلی از این افراد از روش های مختلف برای پیوستن به داعش استفاده میکنند.

به گزارش میهن گرام :پلیس آمریکا، یک زن و مرد آمریکایی را که سعی داشتند به بهانۀ ماه عسل، به سوریه رفته و به داعش بپیوندند؛ محاکمه کرد.

“جی لین دلسون یانگ” در دادگاه اعتراف کرد که به همراهِ همسرش، قصدِ پیوستن به داعش را داشتند.
در صورت محکوم شدنِ این زنِ ۲۰ سالۀ آمریکایی در دادگاه، با توجه به این که اتهام او توطئه چینی برای حمایت از یک گروه تروریستی است، به ۲۰ سال زندان و پرداخت ۲۵۰ هزار دلار غرامت محکوم خواهد شد.

نامزد ۲۲ ساله این زن که محمد عوده دخل الله نام دارد نیز در اواخر این ماه به جرم خود اقرار کرد.
این زن و مرد، در ماه فوریه، در حالی که درصدد سفر به سوریه بودند، در فرودگاه ایالت می سی سی پی بازداشت شدند.

یکی از مسئولان اجرای قانون خبر داد که دخل الله، فرزند یکی از ائمه جماعت در آمریکاست و یانگ، دختر یک افسر پلیس است که به گفتۀ شبکۀ سی.ان.ان، به تازگی به “اسلام” گرویده است.

دادستانی اف.بی.آی فاش کرد که پس زیر نظر گرفتن حساب کاربری یانگ بر روی تویتر، در ماه می سال ۲۰۱۵، مشخص شد که این زن از داعش حمایت می کند.
عوامل اف.بی.آی به صورت ناشناس با این زن به گفت وگو پرداختند و در این گفت وگوها مشخص شد که او، داعش را برحق می داند. پیگیری این موضوع به دستیابی اف.بی.آی به اسنادی منجر شد که ثابت می کند این دو نفر قصد دارند به بهانۀ برگزاری ماه عسل در سوریه، به خارج سفر کنند و در آن جا به داعش بپیوندند.

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*