خانه » داعش » اخبار داعش » اشغال مجدد شهر الرطبه عراق توسط داعش

اشغال مجدد شهر الرطبه عراق توسط داعش

اشغال مجدد شهر الرطبه عراق توسط داعش

اشغال مجدد شهر الرطبه عراق توسط داعش

اخبار داعش :در روزهای اخیر تروریست های داعش در حال عقب نشینی از مناطق تحت کنترل خود می باشند. در روزهای گذشته نیز داعش از شهر الرطبه عراق عقب نشینی کرد اما مجدد این شهر را اشغال کرد.

به گزارش میهن گرام :یک منبع آگاه نظامی در استان الانبار عراق گفت: گروه تروریستی داعش بار دیگر کنترل شهر “الرطبه” واقع در غرب الرمادی را به دست گرفت و تجهیزات نظامی و توپخانه خود را اطراف این شهر مستقر کرد.

به گزارش پایگاه خبری عراقی السومریه نیوز٬ این منبع افزود: داعش امروز دوشنبه بار دیگر کنترل شهر الرطبه واقع در ۳۱۰ کیلومتری غرب الرمادی را پس از عقب نشینی روز گذشته خود به شهر قائم٬ به دست گرفت.

این منبع تاکید کرد فرماندهان خارجی داعش هنوز به الرطبه باز نگشته‌اند و فقط تروریست‌ها ی داخلی که بیشتر آن‌ها از اهالی این شهر هستند٬ در الرطبه دیده می‌شوند.

این منبع در ادامه گفت: داعش تانک‌ها، توپخانه‌ها، خودروهای نظامی، سلاح و مهمات مختلف از شهر القائم به الرطبه منتقل و در حال حاضر تانک‌ها و توپخانه‌های زیادی را در ورودی شهر مستقر کرده است.

«عماد احمد» فرماندار الرطبه روز گذشته از عقب نشینی کامل داعش ازالرطبه به شهر القائم واقع در مرزهای عراق وسوریه خبر داده بود.

داعش طی اشغال مناطق مختلف در عراق و سوریه مرتکب جنایت‌های زیادی در حق مردم این دو کشور شده است.

شهر الرطبه عراق

اشغال مجدد شهر الرطبه عراق توسط داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*