خانه » داعش » اخبار داعش » زنان باردار داعش پرورش دهنده نسل بعدی داعش

زنان باردار داعش پرورش دهنده نسل بعدی داعش

زنان باردار داعش پرورش دهنده نسل بعدی داعش

زنان باردار داعش پرورش دهنده نسل بعدی داعش

اخبار داعش :همانگونه که میدانید داعش از طریق تبلیغات و اجبار جهاد نکاح توانسط زنان زیادی را عضو خود کنند که گفته می شود ۳۱ هزار زن داعشی باردار می باشند که نسل بعدی تروریست هارا به دنیا می آورند.

به گزارش میهن گرام :در گزارش اندیشکده انگلیسی “کویلیام” تحت عنوان “کودکان دولت اسلامی” که روزنامه اندیپندنت آن را منتشر کرده، آمده است، در حال حاضر بیش از ۳۱ هزار زن باردار در گروه تروریستی داعش حضور دارند که قرار است نسل بعدی تروریست‌ها را به دنیا بیاورند.

در این گزارش نتایج تحقیقات گسترده‌ای درباره چگونگی عضوگیری کودکان توسط داعش و آموزش آن‌ها در خانه و مدرسه نیز منتشر شده است.

نویسندگان این گزارش که به تایید سازمان ملل رسیده می‌گویند، کودکان برای داعش مبارزان بهتر و کشنده‌تری هستند. کودکان آسان‌تر از بزرگسالان به افراط‌گرایی کشیده شده‌ و آموزش آنها ساده‌تر است. آنها مانند تخته سیاهی هستند که از بدو تولد می‌توان چنان که لازم است بر روی آن نوشت. روش‌های مختلفی وجود دارد تا ظلم و قساوت را از کودکی به کودکان آموزش داد کما اینکه می‌توان از آنها خواست با سربریده فوتبال بازی کنند.

محققان می‌گویند پسران تحت آموزش‌های سختگیرانه‌ای قرار می‌گیرند، مجبور به حفظ آیات قرآن و حضور در کلاس‌های “آموزش جهاد” می‌شوند؛ کلاس‌هایی که آموزش تیراندازی، هنرهای رزمی و تسلیحاتی را در بر می‌گیرد. دختران نیز که به عنوان “مروارید خلافت” شناخته می‌شوند باید پنهان، پوشیده و محبوس در خانه مانده و از همسران مراقبت کنند.

نیکتیا مالک، یکی از محققان ارشد کویلیام در این باره می‌گوید: نسل بعدی این “مجاهدین” به صورت سیستماتیک در حال شکل‌گیری است. این حقیقت که ۳۱ هزار زن باردار اکنون در گروه داعش حضور دارند نشان می‌دهد که این مساله به صورت تصادفی صورت نگرفته و آمادگی بسیار طولانی مدت برای تولد این کودکان و پرورش آنها وجود داشته است.

وی می افزاید: مساله جالب برای ما این است که ارتش جدید برای چه در حال شکل‌گیری است. کودکان کاملا یک لوح سفید هستند بنابراین روند تصمیم‌گیری و تفکر بزرگسالان را ندارند به همین دلیل به سادگی می‌توان آنها را برای انجام هرکاری فریب داد.

این محقق خاطرنشان می‌کند: خانواده در پرورش این کودکان نقش کلیدی دارد. مادران برای این کودکان داستان‌هایی درباره شهادت و کشته شدن می‌خوانند. خانواده‌ها به آنها همه چیز را آموزش می‌دهند و جنبه خالص بودن و سفید بودن کودکان در این مساله بسیار جالب و عجیب است.

نومان بنوتمن، رئیس کویلیام نیز در این باره می‌گوید: این یکی از بدترین و وحشتناک‌ترین موقعیت‌های روی کره زمین است. کودکان برای حیات آینده کلیدی و مهم هستند. حالا این کودکان قرار است در داعش و از بدو تولد تحت آموزش قرار گیرند و در مدارس و کمپ‌های آموزشی این گروه تروریستی پرورش یابند.

در ادامه این گزارش خارق العاده درباره “کودکان خلافت” آمده است‌، از اوت ۲۰۱۵ تا فوریه ۲۰۱۶، در ۲۵۴ مورد از کودکان در پروپاگانداهای داعش استفاده شده است و طی شش ماه اخیر ۱۲ کودک به عنوان جلاد در ویدئوهای تبلیغاتی داعش به تصویر کشده شده‌اند.

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*