خانه » داعش » اخبار داعش » پشیمانی دختر مغربی عضو داعش و درخواست رهایی

پشیمانی دختر مغربی عضو داعش و درخواست رهایی

پشیمانی دختر مغربی عضو داعش و درخواست رهایی

پشیمانی دختر مغربی عضو داعش و درخواست رهایی

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش با استفاده از تبلیغات توانست تعداد زیادی از جمله دختران را به عضویت خود در بیاورد. که خیلی از آنها از پیوستن به داعش پشیمان می شوند و در تلاش برای جدایی از این گروه می باشند.

به گزارش میهن گرام :دخترمغربی که درایتالیا زندگی می کرد و به گروه تروریستی داعش پیوست، اکنون ازاقدام خود ابراز تاسف و پشیمانی کرده و ازخانواده اش خواسته است وی را از چنگال داعش رها کنند.

به گفته روزنامه “لاریبوبلیکا” چاپ ایتالیا، مریم رحیلی که در ژوئیه گذشته به صورت ناگهانی خانه خود را در منطقه بادوفا در شمال ایتالیا به سمت ترکیه به منظور ورود به سوریه ترک کرد، اینک برای بازگشت به شدت ابراز تمایل می کند.

مریم پیش از این درحساب رسمی خود در شبکه ارتباط اجتماعی “فیس بوک” مطالبی در تحسین فعالیت های داعش منتشر کرده بود؛ اما اینک درخواست کمک کرده و به رهایی چشم دوخته است.

روزنامه “ال گازیتینو” نیز در این باره نوشت که ژاندارمری ایتالیا مکالمه مریم را گوش داد و تلاشهای خود را برای نجات وی و تضمین امنیت و سلامتش بکارگرفت بویژه که هرگونه تلاش از سوی مریم برای فرار ممکن است به قیمت جانش تمام شود.

وضعیت فعلی این دختر عضو داعش و محل اقامت او در مناطق تحت اشغال این گروه تروریستی مشخص نشده است.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*