خانه » داعش » اخبار داعش » حمله ناکام داعش به حوزه نفتی علاس

حمله ناکام داعش به حوزه نفتی علاس

حمله ناکام داعش به حوزه نفتی علاس

داعش,حمله ناکام داعش به حوزه نفتی علاس

داعش : بار دیگر شکست داعش در عراق که در روزهای اخیر این گروه شکست های سنگینی از نیروهای عراقی خورده اند.گروه تروریستی داعش که یکی از راه های به قدرت رسیدن این گروه از طریق فروش نفت و کسب درامد از این راه بوده است قصد داشتن یکی از حوزه های نفتی عراق تحت اختیار بگیرن که با شکست مواجه شدند.

به گزارش میهن گرام :هادی العامری در گفت و گو با شبکه سومریه نیوز خاطرنشان کرد، حملات مکرر داعشی ها به این حوزه راهبردی به دلیل آمادگی و بیداری نیروهای ما شکست خورده و بر اساس گزارش های رسیده ۴۶ داعشی در جریان این درگیری کشته شده اند و جسدشان در بیابان مانده است. تعدادی از آنها هم فرار کردند و بیش از ۱۳ خودروی آنان منهدم شد.
دبیر کل سازمان بدر درادامه فاش کرد که داعش از مشغول بودن نیروهای امنیتی به برقراری امنیت تظاهرکنندگان سوء استفاده کرده و در بیجی ناامنی به وجود آورده است.
العامری گفت: هنگامی که نیروها سرگرم برقراری امنیت برای مردم شرکت کننده در تظاهرات بودند، داعش دست به عملیات گسترده ای زده و در شهر بیجی ناامنی ایجاد کرده است.
وی افزود: نیروهای داوطلب مردمی که از نیروهای امنیتی پشتیبانی می کنند در حال بررسی اقدامات داعش هستند.
مرکز اطلاع رسانی جنگ در عراق، ۱۶ اگوست جاری از مقابله با داعش و جلوگیری از حمله آنان با تعدادی از خودروهای بمب گذاری شده در بیجی در شمال تکریت خبر داد.

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*