خانه » داعش » اخبار داعش » عملیات عربستان و ترکیه ضد داعش یا کمک به داعش

عملیات عربستان و ترکیه ضد داعش یا کمک به داعش

عملیات عربستان و ترکیه ضد داعش یا کمک به داعش

عملیات عربستان و ترکیه ضد داعش یا کمک به داعش

اخبار داعش :به نظر می رسد ترکیه و عربستان به بهانه حمله به داعش تصمیم خود برای ورود نظامی به منطقه گرفته اند. در روزهای اخیر داعش و تروریست ها شکست های سنگینی را متحمل شدند که باعث نگرانی حامیان آنها شده است.

به گزارش میهن گرام و به نقل از العالم :کامل ناصر الزیدی نمایندۀ پارلمان عراق، هدفِ ائتلاف عربستان و ترکیه را جان بخشیدن به گروه تروریستی داعش دانست که نفس های آخر خود را در عراق و سوریه می کشد.

وبگاه الاتجاه پرس، به نقل از الزیدی نوشت: قرار گرفتن داعش در آستانۀ فروپاشی، حساب های عربستان و ترکیه را به هم ریخت، رشته های آنان را پنبه کرد و جایگاه آنان را در سطح بین المللی خدشه دار کرد.

وی افزود: این مساله سبب شد که آن ها به این توهم بیفتند که می توانند تغییراتی راهبردی در منطقه ایجاد کنند.

الزیدی خاطر نشان کرد که پیروزی های نیروهای امنیتی عراق، بسیج مردمی و مقاومت اسلامی و اتحاد آنان در جهت حمایت از سرزمین عراق و مقدسات آن، ائتلاف ترکیه و عربستان را در آستانه شکست و قهقرا قرار داد و آن ها را در دستیابی به اهدافی که در سر می پروراندند، ناکام ساخت.

نمایندۀ ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق همچنین تاکید کرد: مشارکت جنگنده های روسی در تنگ کردنِ عرصه بر گروه های تروریست در سوریه، سهم به سزایی در محدود کردن حرکت این گروه ها داشت و امکان ارتکاب عملیات تروریستی را از آن ها گرفت.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*