خانه » داعش » اخبار داعش » شستشوی مغزی مردم در لیبی توسط داعش

شستشوی مغزی مردم در لیبی توسط داعش

شستشوی مغزی مردم در لیبی توسط داعش

شستشوی مغزی مردم در لیبی توسط داعش

اخبار داعش :همانطور که میدانید داعش خیلی راحت توانست در لیبی رشد کند و حتی در حال تبدیل کردن این کشور به یکی از مرکز های اصلی خلافت خود می باشد. مشکلات مختلف لیبی  در سال های اخیر باعث رشد سریع داعش در این کشور شده است.

به گزارش میهن گرام :داعش به دنبال گسترش افکار خود در میان مردم لیبی است.

این گروه تروریستی با برگزاری دوره های به اصطلاح شرعی، سعی در شستشوی مغزی مردم شهر “سرت” لیبی دارد تا آنها به این گروه تروریستی بپیوندند.

البته شرکت در این دوره های شرعی داعش برای مردم اجباری است و پس از برگزاری دوره از افراد امتحان گرفته می شود و در صورت عدم شرکت افراد یا رد شدن آنها در امتحان پایان دوره، این افراد از سوی داعش مورد مجازات قرار می گیرند.

مفتی های داعش در این دوره های شرعی سعی می کنند با معرفی دیگر جریان های اسلامی به عنوان کفار، تروریست های داعش را تنها افراد با ایمان در جهان اسلام بخوانند.

داعش از بیش از یک سال پیش در لیبی فعال شده و هم اکنون بخش هایی از این کشور از جمله شهر سرت در اشغال این گروه تروریستی است.

تروریست های داعشی طی هفته های اخیر سعی کرده اند که با حمله به چاه ها و تاسیسات نفتی لیبی، این اماکن را اشغال کنند، اما نیروهای نظامی لیبی این حمله داعش را دفع کردند.

داعش در لیبی

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*