خانه » داعش » اخبار داعش » لو رفتن مشخصات غول داعش +عکس

لو رفتن مشخصات غول داعش +عکس

لو رفتن مشخصات غول داعش +عکس

لو رفتن مشخصات غول داعش +عکس

اخبار داعش :همانطور که میدانید گروه تروریستی تکفیری داعش جلادان مختلفی دارد که در مناطق مختلف دست به جنایت و انجام کارهای هولناکی میزنند .به تازگی مشخصات دو جلاد داعش از جمله غول داعش لو رفته است که در ادامه به این موضوع می پردازیم.

به گزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری الشرق الاوسط مصر، مقامات انگلیس اعلام کردند موفق شدند هویت دومین تروریست این کشور را که در فیلم تبلیغاتی اخیر داعش همراه با ۵ نفر دیگر اقدام به اعدام زندانیان می کند، شناسایی کنند.

روزنامه “میل آن ساندی” روز گذشته اعلام کرد این فرد “محمد رضا حقی” (۳۵ ساله) است که در فیلم تبلیغاتی اخیر داعش که دو هفته پیش منتشر شد، همراه با ۵ فرد دیگر که نقاب به صورت دارند، حضور دارد.

در ویدیوی اخیر داعش “سیذارتا دهار،” کارمند سابق فروش در لندن که لقب “جان جدید داعش” لقب گرفته و دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس را تهدید به انجام عملیات تروریستی کرده بود نیز حضور دارد. دستگاه های اطلاعاتی انگلیس اعلام کردند فرد بلند قدی که در کنار جان جدید داعشی ایستاده، و غول نامیده می شود، حقی نام دارد.

این روزنامه در ادامه افزود: به نظر می رسد حقی در ژانویه ۲۰۱۴ ( دی ماه ۹۲) از طریق فرودگاه “استانستد” لندن به استانبول سفر کرده و از آنجا به سوریه رفته است.

مقامات انگلیس به تازگی فاش کردند “سیذارتا دهار،” در سپتامبر ۲۰۱۴ پس از آزادی با قرار کفالت، از این کشور فرار کرده بود.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

محمد رضا حقی

محمد رضا حقی – غول داعش

سیذارتا دهار

سیذارتا دهار – جلاد داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*